Mos vallë Ermal Mamaqi po ironizon vajzat e ekranit shqiptar me operacione plastike? Shihni çfarë ka bërë (VIDEO) – AlpeGossip
Mos vallë Ermal Mamaqi po ironizon vajzat e ekranit shqiptar me operacione plastike? Shihni çfarë ka bërë (VIDEO)

Mos vallë Ermal Mamaqi po ironizon vajzat e ekranit shqiptar me operacione plastike? Shihni çfarë ka bërë (VIDEO)

Si gjithmonë Ermal Mamaqi nuk mund të qëndrojë i qetë nëse nuk i thumbon pak Vip-at e shoëbizz-it me batuta tipike nga ato që vetëm ai di të krijojë. Jo vetëm me komente në postimet e tyre, por siç duket i ka thumbuar edhe me një video në Instagram.

Me një postim të fundit ai ka ironizuar keq me vajzat e ekranit të cilat janë bërë njësoj me operacione plastike.

Ai e ka publikuar një qen dhe pyet ndjekësit si kush po ju duket, ndërsa vazhdon fjalinë duke u shprehur se nuk do e lë më qenin të shikoj TV dhe do t’ia mbyll edhe Instagramin.

Si kush ju ngjan? Nejse…Nuk e lë më qenin të shohi Tv… ja hoqa dhe instagramin

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on