“MA HËNGRI SHPIRTIN”/ Ylli Limani tregon vështirësitë e realizimit të “hitit” (VIDEO) – AlpeGossip
“MA HËNGRI SHPIRTIN”/ Ylli Limani tregon vështirësitë e realizimit të “hitit” (VIDEO)

“MA HËNGRI SHPIRTIN”/ Ylli Limani tregon vështirësitë e realizimit të “hitit” (VIDEO)

Kënga e fundit e Ylli Limanit po shndërrohet sërish në hit dhe këtë këngëtari mjaft i kërkuar nga publiku shqiptar ka treguar prapaskenat e incizimit të këngës.

“Mu shpirtin kënga, e unë shpirtin këtyre”, ka shkruar ai krahas videos së mëposhtëme si për të nënkuptuar se ka hequr shumë vështirësi gjatë realizimit të saj.

Megjithatë, produkti final po preferohet jashtëzakonisht shumë nga publiku shqiptar.

/AlpeNews.al