“MARKUN E KAM FIKSIM”/ Ja si i kthehet Rudina Dembacaj ndjekëses: Qenke… – AlpeGossip
“MARKUN E KAM FIKSIM”/ Ja si i kthehet Rudina Dembacaj ndjekëses: Qenke…

“MARKUN E KAM FIKSIM”/ Ja si i kthehet Rudina Dembacaj ndjekëses: Qenke…

Rudina Dembacaj shpeshherë realizon bashkëbisedim me fansat në Instagram duke i lejuar të bëjnë pyetje të ndryshme dhe së fundmi një ndjekëse i tregon se e ka fiksim Markun. Ndjekësja i shkruan Rudinës se e ka parë Markun në restorantin e tyre dhe ishte si shpirt, ama nuk pati guxim t’i afrohej pasi Rudina ishte aty.

Dhe artistja me një përgjigje të prerë i tregon qartë që ka bërë mirë që nuk i është afruar.

“Qenke e zgjuar!”- i përgjigjet Rudina.

A është e mundur që një djalë i ri me gjithë të mirat të lidhet me një femër me fëmijë ka qenë një tjetër pyetje drejtuar moderatores dhe Rudina si një vajzë pa komplekse dhe e thjesht i është përgjigjur me “Po”.

“Sigurisht që po fëmijët janë bekim jo pengesë, pastaj mos të harrojmë ne mamat jemi shumë seksi”- shkruan Rudina.

  • foto galeri
  • foto galeri