ME BIKINI E TOP BASKETBOLLI NË DORË/ Trejsi Sejdini “rrit” temperaturat në Durrës (FOTO) – AlpeGossip
ME BIKINI E TOP BASKETBOLLI NË DORË/ Trejsi Sejdini “rrit” temperaturat në Durrës (FOTO)

ME BIKINI E TOP BASKETBOLLI NË DORË/ Trejsi Sejdini “rrit” temperaturat në Durrës (FOTO)

Trejsi Sejdini e njohur ndryshe edhe si “gangsterja e Elbasanit” u shpall fituese e të “Miss Universe Albania 2018”.

Bukuroshja gjithnjë është në qendër të vëmendjes si për bukurinë që e karakterizon ashtu edhe për veprimet e ndryshme ku më së shumti mbizotërojnë sherret.

Ka kaluar pak kohë që kur Trejsi ka postuar një foto seksi Instagram  dhe mund të themi se kësaj here është rikthyer fuqishëm

Ajo shfaqet nga qyteti i Durrësit, e veshur me bikini e një top basketbolli në dorë.

Mesa duket përveç modelingut tregnu paska dhe një pasion për sportin, e pikërisht për basketbollin.