Me Libertën apo me Elvanën? Flori Mumajesi FEJOHET dhe ja tregon të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
Me Libertën apo me Elvanën? Flori Mumajesi FEJOHET dhe ja tregon të gjithëve (FOTO)

Me Libertën apo me Elvanën? Flori Mumajesi FEJOHET dhe ja tregon të gjithëve (FOTO)

Më në fund, pas aludimeve të shumta të lidhjeve të tij, fillimisht me Elvana Gjatën më pas me moderatoren e njohur kosovare Liberta Spahiu, duket se Flori ka vendosur t’u japë fund me një postim të cilin ai e ka ndarë me ndjekësit e tj në Instagram.

Me këtë foto Flori i ka lënë të gjithë pa fjalë, pasi aty duket qartë unaza në gishtin e një vajze misterioze, në ambjentet e shtëpisë së tij. Menjëherë mendja na shkon nëse është Elvana apo Liberta, të dyja bukuroshet për të cilat Flori është përfolur kaq shumë se ka patur lidhje.

Elvana jo e jo që nuk mund të jetë, fundja ajo e ka shprehur qartë se ka nisur një rrugëtim tjetër, por mbase është Liberta?

Me aq sa na tregon fotoja është e vështirë të zbulojmë me saktësi nëse është ajo vajza që ka bërë për vete kantautorin e suksesshëm.