“MË NË FUND ERDHI DITA TA BËJ ËNDRRËN REALITET”/ Aulona Musta vjen me një pamje krejtësisht të re – AlpeGossip
“MË NË FUND ERDHI DITA TA BËJ ËNDRRËN REALITET”/ Aulona Musta vjen me një pamje krejtësisht të re

“MË NË FUND ERDHI DITA TA BËJ ËNDRRËN REALITET”/ Aulona Musta vjen me një pamje krejtësisht të re

Aulona Musta nuk ndalet duke kuruar më shumë look-un e saj. Pas ndërhyrjes që bëri në hundë dhe i dha një rezultat të shkëlqyer, vendosi t’i japi vetes një pamje të re duke ndryshuar flokët.

“Nese ka nje gje me te cilen kam eksperimentuar ne jete jane floket 😀😀 I kam pasur thuajse te gjitha ngjyrat, modelet, gjatesite. Ngjyra karrote ka qene gjithmone fiksimi i jetes time, por akoma me fiksim e kam pasur t’i kisha ne kete ngjyre dhe te gjata. Me ne fund erdhi dita ta bej endrren realitet 😀😀 me extension-at 100% floke natyrale nga @onyx_hairline po me duket vetja fiks si princesha ime e preferuar Ariel 😀😀” shkruan moderatorja duke ndarë një fotografi me pamjen e saj të re në Instagram.

Epo mesa duket Aulona e arrin atë që dëshiron gjithmonë, pas një trupi me super forma, një hunde të re, vjen dhe modeli i flokëve që aq shumë e donte. ALPEgossip.al