NUK E PRISNIM KËTË PËRGJIGJE/ Ja cili është fëmija i preferuar i Sara Hoxhës – AlpeGossip
NUK E PRISNIM KËTË PËRGJIGJE/ Ja cili është fëmija i preferuar i Sara Hoxhës

NUK E PRISNIM KËTË PËRGJIGJE/ Ja cili është fëmija i preferuar i Sara Hoxhës

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha, ka vendosur t’i dedikojë sot një pjesë të kohës së saj Instagram-it.

Duke qenë se është nisur në një udhëtim me partnerin, pa dy djemtë e tyre, ajo ka menduar të komunikojë me ndjekësit dhe i është përgjigjur pyetjeve kurioze të tyre në InstaStory.

Sara s’mund t’i shpëtonte kurrsesi pyetjeve lidhur me fëmijët e saj, madje dikush e ka “detyruar” të zgjedhë fëmijën e preferuar.

Ajo sigurisht që është përgjigjur, mirëpo emrin që tha me siguri nuk e prisnit!

Sara përmendi emrin e motrës së saj, Lorit, të cilën mesa duket e llaston si vajzën e saj.

S’besojmë se ishit duke pritur një diferencim mes London dhe Romanit, apo jo?

/iconstyle