“MË PËLQEN TË MË…”/ Zhvishet Fatjoni në takim me Anën, ja çfarë ndodhi mes atyre të dyve – AlpeGossip
“MË PËLQEN TË MË…”/ Zhvishet Fatjoni në takim me Anën, ja çfarë ndodhi mes atyre të dyve

“MË PËLQEN TË MË…”/ Zhvishet Fatjoni në takim me Anën, ja çfarë ndodhi mes atyre të dyve

Sot ishte dita e Anës dhe Fatjonit në “Për’Puthen”. Në takimin e fundit mes tyre e kanë shijuar të gjithë, por ky i radhës ishte akoma më interesant!

Tërheqja fizike mes tyre nuk mungon dhe jo vetëm kaq, por Fationi tha se Ana po i “hy në zemër”. Ndërkohë, në takim ata kanë surprizuar, kur të ulur në një lokal, Ana i ka bërë masazh Fationit.

Ky i fundit hoqi këmishën, ndërsa Ana filloi t’i masazhonte shpatullat, e duket se Fationi e shijoi shumë këtë moment.

Fatjoni: Si je me masazhin?

Ana: Nuk jam shumë e kënaqur me atë që më kanë bërë, ty të pëlqen që të masazhojnë.

Fatjoni: Nuk e di ti si je?

Ana: Mua më pëlqen të më masazhojnë.

Ana: Fatjoni është i disponueshëm gjithmonë sidomos për relaks.

Fatjoni: Më pëlqen shumë të ledhatohem

Bora: A ka një tërheqje fizike midis jush?

Ana: Ka, nuk është vështirë të dallohet

Fatjoni: Ajo po ngre zemrën ti thua tërheqje fizike