“Më vjen për të vjellë nga ti”, Fansja e Encës ofendon Oriolën, kjo e fundit e lë pa fjalë me gjestin e papritur (FOTO) – AlpeGossip
“Më vjen për të vjellë nga ti”, Fansja e Encës ofendon Oriolën, kjo e fundit e lë pa fjalë me gjestin e papritur (FOTO)

“Më vjen për të vjellë nga ti”, Fansja e Encës ofendon Oriolën, kjo e fundit e lë pa fjalë me gjestin e papritur (FOTO)

Enca ka qenë anëtarja e parë femër në grupin OTR.

Por pas një konflikti që pati e liderin e grupit, Noizy-n, ky i fudnit e përjahstoi ëknëgatren nga labeli. Nuk vonoi shumë dhe e zëvëndëosi me një tjetër anëtare, modelen Oriola Marashi. Edhe pse në heshtje, nënkuptohet se vajzat janë në një ‘luftë të heshtur’ me njëra-tjetrën. Por të përfshirë në këtë rialitet të tyre janë edhe fansat. Në fotot e mbrëmshme të publikuara nga Oriola, njëra nga fanset e Encës, i komenton: T’kam thënë, më vjen për të vjellë prej teje shpirt’.

E nëse të gjithë po mendonin për një replikë të ashpër të Oriolës, kjo e fundit e ‘vret me pambuk’ duke i dhënë një ‘like’ komentit të saj.