MELISA FESTON DITËLINDJEN/ Pamjet nga festa me VIP-a dhe dhurata e Andit (FOTO) – AlpeGossip
MELISA FESTON DITËLINDJEN/ Pamjet nga festa me VIP-a dhe dhurata e Andit (FOTO)

MELISA FESTON DITËLINDJEN/ Pamjet nga festa me VIP-a dhe dhurata e Andit (FOTO)

Melisa Lleshi, ish-konkurrentja e “Përputhen” ka festuar mbrëmë 24-vjetorin. Melisa kishte ftuar miqtë e saj, mes tyre personazhe të njohur të ekranit dhe konkurrentë nga “Përputhen”.

Në festën e saj Melisa këndoi, kërceu dhe u argëtua pafund siç shihet në disa video që postoi në rrjete sociale.

Një moment emocional për të ishte kërcimi me Andin e më pas dhurata që mori prej tij. Andi i dhuroi Melisës një telefon të ri.

Melisa pozoi edhe me disa nga konkurrentët e “Përputhen”, ku të ftuar ishin Ritvana, Mikela, Atdheu e Juli.