Mësojeni dhe ju: Më në fund Enca na e rrëfen se çfarë do! (FOTO) – AlpeGossip
Mësojeni dhe ju: Më në fund Enca na e rrëfen se çfarë do! (FOTO)

Mësojeni dhe ju: Më në fund Enca na e rrëfen se çfarë do! (FOTO)

Kënga e fundit që Enca ka lançuar ishte “Ciao”, projekt të cilin ajo e ndjeu shumë pranë zemrës duke na rrëfyer të gjithëve se ajo ishte ndoshta kënga më e vërtetë e karrierës së saj duke qenë se kënga ishte ideuar tërësisht për të.

Ndërkohë që duket se këtë janar ajo do të na dhurojë edhe këngën e radhës. Vetëm pak minuta më parë, në Instagram, Enca ka postuar një poster ku shkruan: “Dua” çka na bën të mendojmë se do të jetë titulli i projektit të sat ë ri.

Sa prej juve po presin? I Promise ky vit ka me qene 💣 U dont even know. #DUA

A post shared by ENCA (@enca) on

“Sa prej jush po e presin? Ju premtoj që ky vit ka përe të qenë bomb. As nuk jua merr mendja” – ka pëfunduar ajo.

Epo mesa duket në këngën e re, Enca do të na tregojë çfarë realisht do. Ne po presim ndërkohë!