MJAFTON TË THUASH SI E DO/ Dollapi i çantave të Kylie Jenner është si fiks një dyqan (FOTO) – AlpeGossip
MJAFTON TË THUASH SI E DO/ Dollapi i çantave të Kylie Jenner është si fiks një dyqan (FOTO)

MJAFTON TË THUASH SI E DO/ Dollapi i çantave të Kylie Jenner është si fiks një dyqan (FOTO)

Nuk është nevoja ta themi edhe njëherë sa e pasur është Kylie Jenner dhe si ia plotëson vetes ç’do dëshirë që i shkon nëpër mend, sa hap e mbyll sytë.

Sot, 22-vjeçarja vendosi të na e heqë sërish trurin duke ndarë në llogarinë e saj në Instagram pamje të dollapit të saj të çantave.

Firma, forma, ngjyra e madhësi të ndryshme na morën mendjen, teksa çantat qëndrojnë të renditura me rregull, fiks si në një dyqan.

 

Duket se Kylie është e fiksuar pas tyre dhe madje do ta “mësojë keq” edhe të bijën!

Gjithashtu Stormi ka çantat e saj dhe Kylie zgjodhi njërën në veçanti për ta na e treguar, pasi është çanta e personalizuar “Louis Vuitton”, të cilën Khloe ia dhuroi të voglës për ditëlindje.

 

Nëse nuk u mjaftuat me kaq, hidhini një sy edhe dollapit gjigant të këpucëve që t’ju qajë zemra tamam.