“NA ÇAVE TRAPIN”/ Tension në emisionin italian, analisti kapet me Barbara d’Urson – AlpeGossip
“NA ÇAVE TRAPIN”/ Tension në emisionin italian, analisti kapet me Barbara d’Urson

“NA ÇAVE TRAPIN”/ Tension në emisionin italian, analisti kapet me Barbara d’Urson

Njësituatë e pakëndshme ndodhur mes prezantueses së njohur italiane, Barbara d’Ursos dhe analistit Vittorio Sgarbi, gjatë emisionit “Non è la D’Urso”. Shkak i sher rit që eskaloi në ofe ndime, u bë një batutë e Sgarbit, teksa fliste për një nga të ftuarat, si e rekomanduar nga Berluskoni, përmendi edhe Barbara D’Urso si një ndër bjondet e preferuara të ish-kryeministrit italian. “Po cfare thua, po pse i shpik këto gjera”, i tha prezantuesja. Sgarbi: Ai me tha është bjonde, më ka thënë edhe për ty, është një vajze e bukur D’urso Barbara d’Urso: Për sa kohë që bëni shaka, bëni shaka, por atëherë kur më përmendni mua, atëherë zemëro hem.

Sgarbi: Dhi, e pa aftë. Shko dhe q.. ti dhe jeta jote e padobishme. Pas kësaj, prezantuesja i kërkoi analistit te largohej nga emisioni, por ai vazhdoi: “Na çave tr apin, Ik ti, unë nuk largohem, boll na predikove”. D’Urso: Ti nuk mund të vish këtu në emision dhe të thuash faktet e tua.