KORONAVIRUSI/ Në karantinën e Françeska Jaçes: Kam bërë seks, jam bërë dru, po flirtoj me… (FOTO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Në karantinën e Françeska Jaçes: Kam bërë seks, jam bërë dru, po flirtoj me… (FOTO)

KORONAVIRUSI/ Në karantinën e Françeska Jaçes: Kam bërë seks, jam bërë dru, po flirtoj me… (FOTO)

Françeska Jaçe, një nga vajzat më seksi të showbizit, është vetëkarantinuar në shtëpinë e saj këto ditë. Ajo ka qëndruar aktive në rrjete sociale duke i treguar fansave rutinën e saj e duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre.

“Ke bërë seks në kohën e karantinimit?”, e pyet një fans dhe Françeska i përgjigjet “Kam bërë”.

Në përgjigjet e rradhës, modelja tregon se është bërë dru, vazhdon të mos veshë të brendshme dhe po flirton me një personazh publik.