NA KA NDODHUR TË GJITHËVE/ Veprimi që Ami i bën Ermalit do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO) – AlpeGossip
NA KA NDODHUR TË GJITHËVE/ Veprimi që Ami i bën Ermalit do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO)

NA KA NDODHUR TË GJITHËVE/ Veprimi që Ami i bën Ermalit do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO)

Moderatori Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një nga çiftet më të komentuara në media. Ata janë prindër dy fëmijëve, një djali që quhet Joel dhe një vajze që quhet Sia. Si Ami dhe Ermali janë shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikojnë vazhdimisht foto dhe video nga përditshmëria e tyre.

Nuk mungojnë gjithashtu edhe momentet familjare dhe herë pas here dhe dedikimet romantike që ata bëjnë për njëri tjetrin. Së fundmi, Ermali ka publikuar një foto të shkëputur nga dasma e aktorit Gaz Paja ku shihet përkrahë bashkëshortes së tij, mirëpo të gjithëve u ka tërhequr vëmendjen përshkrimi komik që Ermali ka bërë.

 

“Edhe pse ma hëngre kosin e frutave që kisha dy ditë që e ruaja në frigorifer për ta ngrenë sot, unë prapë të  dua”, ka shkruar Ermali duke shkrirë së qeshuri fansat.