Topless në mes të rrugës, shqiptarja nxjerr gjoksin bombastik në Nju Jork (FOTO) – AlpeGossip
Topless në mes të rrugës, shqiptarja nxjerr gjoksin bombastik në Nju Jork (FOTO)

Topless në mes të rrugës, shqiptarja nxjerr gjoksin bombastik në Nju Jork (FOTO)

Është një blogere njohur në SHBA, por shqiptarja Aureta Thomollari i ka lënë të gjthë gojë haour me postimin e fundit.
Aureta ka nisur blogun e saj që në vitin 2009 dhe në profilin në Instagram ka qindra postime interesante nga ato me udhëtime deri tek veshjet më markat e fundit.

Megjithatë, shqiptarja është shfaqur e veshur së fundmi me një fustan aq të tejdukshëm në pjesën e sipërme, sa dallohet edhe gjoksi.

Aureta ka pozuar në rrugët e Nju-Jorkut me fustanin e markës “Sukeina”, që kushton 1.750 dollarë.