” NCNCNC MOS E PËRDOR MË PHOTOSHOPIN”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
” NCNCNC MOS E PËRDOR MË PHOTOSHOPIN”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

” NCNCNC MOS E PËRDOR MË PHOTOSHOPIN”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Fifi ditët e fundit po publikon disa foto nga të cilat po na lë të kuptojmë se një këngë është duke ardhur. E veshur e gjitha në të zeza dhe me një kapele të madhe ajo ka pozuar dhe mund të themi se vërtetë duket si ndonjë personazh vizatimor. Këtë ja ka vënë në dukje edhe një nga fansat duke i thënë :” Si shtrig”, ndoshta këngëtarja po sjell ndonjë këngë që përmban të mirë dhe të keqen, pasi një foto më para e pamë të veshur në të bardha.

Ronela Hajati ndodhet në Londër dhe ndan shpesh momente nga jetesa aty. Edhe sot ka postuar një foto ku shfaqet shumë e thjeshtë. “ncnncnc mos e perdor fotoshopin shume se ktu po dukesh”, pra ndjekësi po ja thotë hapur që dallohet se ka përdorur fotoshop.

Rudina Dembacaj është në qendër të vëmendjes për lidhjen e saj të re me Mark Frrokun, dhe të gjithë po e “thumbojnë” për këtë. “Tham mos ju perveshe puneve te shtepise, si nuse e re” i ka komentuar një nga ndjekësit, duke i vënë në pah sërish që ka një partner të ri tashmnë.

ALPEgossip.al