NË DARKË NË DASMË, TË NESËRMEN NË PUNË/ Këto fustane janë blerje e zgjuar (FOTO) – AlpeGossip
NË DARKË NË DASMË, TË NESËRMEN NË PUNË/ Këto fustane janë blerje e zgjuar (FOTO)

NË DARKË NË DASMË, TË NESËRMEN NË PUNË/ Këto fustane janë blerje e zgjuar (FOTO)

Nëse ju duhet një justifikim për të blerë një fustan të ri për dasmën që keni në dimër, thuajini vetes që të njëjtin do ta vishni edhe në punë. Nuk ka rëndësi prerja apo ngjyra, mjafton ta kombinoni siç duhet dhe kaq! Një xhaketë apo një triko do ta bënte të mos dallohej se është i njëjti fustan që veshët në dasmë, apo e kundërta!

 

 

Sa zyrtar aq edhe festiv! Nëse këpucët, aksesorët dhe make up-i ndryshojnë, ky fustan është blerje e zgjuar!

 

Një fustan mëndafshi përshtatet në çdo vend!

Sa klas aq edhe i thjeshtë.

Mos e mendoni 2 herë!

Visheni si fustan në dasmë dhe nesër kombinojeni me një palë pantallona për në punë.

Ideale për në zyrë, në festë dhe në dhomën e gjumit.

Ky print i egër është gati për marrëveshje serioze biznesi!