NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj tregon nepsin që ka gjatë shtatzënisë: Bebi kërkoi… – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj tregon nepsin që ka gjatë shtatzënisë: Bebi kërkoi…

NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj tregon nepsin që ka gjatë shtatzënisë: Bebi kërkoi…

Afërdita Dreshaj është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe duket se ajo dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl kanë nisur përgatitjet dhe po shijojnë shumë këtë periudhë. Në çdo foto të postuar prej saj, ndjekësit ende e vënë në dyshim faktin që ajo është në pritje të ëmbël pasi barku i saj nuk dallohet akoma.

Megjithatë modelja ka zbuluar në InstaStory nepsin e shtatzënisë, një kuti me “donuts” duke shkruar: “Bebi i kërkoi”.
Duket se Afërdita nuk po i bënë dot ballë tundimit të ëmbëlsirave duke u shfajsuar më kërkesën e bebit.