Nëse askush s’mund ta bëjë, mbesa e saj mundet! Shihni si Renee “tallet” me Era Istrefin (VIDEO) – AlpeGossip
Nëse askush s’mund ta bëjë, mbesa e saj mundet! Shihni si Renee “tallet” me Era Istrefin (VIDEO)

Nëse askush s’mund ta bëjë, mbesa e saj mundet! Shihni si Renee “tallet” me Era Istrefin (VIDEO)

Era Istrefi tashmë pritet të bëjë namin me këngët e reja të saj por duhet të presim lançim e produksioneve të saj muzikore. Duhet pranuar se deri më tani asnjëprej këngëve të saj, nuk kanë kaluar suksesin e “Bon bon”. Pas bumit që pati Era Istrefi u bë e preferuara e shumë prej nesh.

Por e keni menduar se kush mund të tallej me Erën? Na e tregon vetë ajo me videon më poshtë teksa shihet bashkë me Renne dhe vogëlushja përpiqet të imitojë tezen e saj. Ajo pësërit fjalët e Istrefit dhe kjo video është thjesht e adhurueshme! Mos e humbisni pa e parë!

Omg 😍😍 @strefie #nicera #eraistrefi #origami

A post shared by Era's fan ❤ (@eraistrefibeautiful) on