RROFTË MUZIKA / Nëse nuk do ishte këngëtar ja ku do ta shihnim Mozzik-un (FOTO) – AlpeGossip
RROFTË MUZIKA / Nëse nuk do ishte këngëtar ja ku do ta shihnim Mozzik-un (FOTO)

RROFTË MUZIKA / Nëse nuk do ishte këngëtar ja ku do ta shihnim Mozzik-un (FOTO)

Mozik  është një nga reperat më të dashur për publikun shqiptar dhe shumë i sukseshëm .

Kohët e fundit ai është kthyer në qëndër të vëmendjes duke pushtuar portalet edhe mediat bashkë me të dashurën e tij Loredan.

Në media aludohet se çifti është në një pritje të ëmbël dhe shumë shpejt mund të bëhen prindër.

Reperi është shumë aktiv në rrjetet sociale ,ditën e djeshme ai  ka vendosur të luaj lojën “pyetje dhe përgjigje”

Nëse nuk do kishe hyr në rep me çfarë do merreshe në jetë : Ishte pyetja që i drejtuan Mozikut por përgjigja e tij

na befasoi : Sigurt në burg isha kon