NGA KREMI TEK E ZEZA KLASIKE/ Blogeret shqiptare që “ranë” në një mendje këtë javë! (FOTO) – AlpeGossip
NGA KREMI TEK E ZEZA KLASIKE/ Blogeret shqiptare që “ranë” në një mendje këtë javë! (FOTO)

NGA KREMI TEK E ZEZA KLASIKE/ Blogeret shqiptare që “ranë” në një mendje këtë javë! (FOTO)

Siç është bërë traditë edhe për këtë javë AlpeNews do t’iu njoh me veshjet më të mira të blogereve shqiptare.

Mesa shohim ato zgjodhën të visheshin të gjitha me fustane sikur ta kishin bërë me fjalë por nuk mund ta përjashtojmë se mund të jenë frymëzuar nga koha me diell.

E zeza është ngjyra që i ka rezistuar viteve  dhe tendencave duke mos dal asnjëherë nga moda dhe mund ta themi me plotë gojë se shtë e duhura për çdo event.

Lori Hoxha dhe Estela këtë javë zgjodhën një fustan klasik të zezë me jakë V.

Armina si gjithmonë nuk del asnjëherë nga shijet personale duke i qëndruar besnike copës krem dhe ngjyrës bezhë,një fustan që duket veror por blogeria nuk e vret mendjen duke zgjedhur çfarë i pëlqen.

Blogerja Anxhelina si gjithmon qëndron abstrake me kombinimet e veshjeve.

Javën e parë ajo zgjodhi printin me kuadrat duke e zëvëndësuar  me printin e leopardit dhe një T-shirt të kuqe ,prandaj mund të frymëzoheni duke sjell një stil ndryshe e të guximshëm.

Fundja skeni pse visheni kokë e këmbë me print leopardi!

Armina Mevlani

Lori Hoxha

Estela Ujka

Anxhela Kotorri

/AlpeNews.al