NGA LUANA E DERI TEK BORA ZEMANI/ Si u veshën moderatoret këtë javë (FOTOT) – AlpeGossip
NGA LUANA E DERI TEK BORA ZEMANI/ Si u veshën moderatoret këtë javë (FOTOT)

NGA LUANA E DERI TEK BORA ZEMANI/ Si u veshën moderatoret këtë javë (FOTOT)

Si çdo fundjavë në sy të publikut dhe në rrjetet sociale bien në sy veshjet e ndryshme të moderatoreve nga fustanet e deri tek kostumet e ndryshme.

Të vishesh bukur në televizon është një rëndësi shumë e madhe për moderatoret shqiptare të cilat në disa raste harxhojnë shumë para për t’u dukur veçantë.

Si çdo javë mbizotërojnë ngjyrat dhe veshjet e veçanta.

Moderatorja e vetme gjatë kësaj fundjave që u komentua shumë në rrjetet sociale ishte Marina Vjollca. Në programin e saj “Klanifornia” ajo kishte veshur një fustan ngjyrë bezhë i cili ishte prej fije dhe si rrjetë. Shumë nga ndjekësit e komentuan se ai fustan ishte më shumë për plazh.

View this post on Instagram

SHIKO KUSH

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

 

View this post on Instagram

📸

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

View this post on Instagram

Jemi gati neve…. nisim per pak! #perputhen

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on