NGA MË FAL TEK ËNGJËLLI IM/ Këto janë uimet prekëse që vip-at bën për ditëlindjen e nënave (FOTO) – AlpeGossip
NGA MË FAL TEK ËNGJËLLI IM/ Këto janë uimet prekëse që vip-at bën për ditëlindjen e nënave (FOTO)

NGA MË FAL TEK ËNGJËLLI IM/ Këto janë uimet prekëse që vip-at bën për ditëlindjen e nënave (FOTO)

Disa prej meshkujve më të njohur të ekranit shqiptar duket se janë tepër të lidhur me nënat.Përveç karrierës së suskseshme në rrjetin social “Instagram”kanë zbuluar pikën  e tyre të dobët.

Zgjodhën pikërisht ditën e lindjes për ti shprehur fjalët më të ëmbla dhe emocionuese për nënat e tyre.

Gjithashtu disa prej tyre na kanë zbuluar edhe diosa sekrete të ogla si i përkëdhelin apo detaje nga fëmijëria.

AlpeNews.al ju njhem me disa nga urimet më “pikante” të vip-ave shqiptarë.

Blerim Destani

Ledri Vula

Stresi

Bes Kallaku

Getoar Selimi

AlpeNews.al