“NJË DËSHTIM”/ Imagine Dragons dhe Lil Wayne “kryqëzohen” nga fansat (FOTO) – AlpeGossip
“NJË DËSHTIM”/ Imagine Dragons dhe Lil Wayne “kryqëzohen” nga fansat (FOTO)

“NJË DËSHTIM”/ Imagine Dragons dhe Lil Wayne “kryqëzohen” nga fansat (FOTO)

“Imagine Dragons” është një prej grupeve më të famshëm të muzikës rrok për këtë dekadë. Ata së bashku me legjendën e hip-hopit, Lil Wayne u bashkuan për të dhuruar një performancë në një ndeshje futbolli.

Duket se bashkimi i tyre nuk i ka pëlqyer aspak fansave. Ata do të këndonin në pushimin mes pjesëve të lojës së futbollit mes Alabamës dhe Clemensonit. Fansat i kanë kritikuar nëpërmjet postimeve në Tëitter duke e quajtur performancën një “dështim”.

Shumë prej tyre thonin se artistët po stononin gjatë këndimit, prandaj nuk i dëgjuan deri në fund.