''NJË NDËR FEMRAT MË...''/ Këngëtari i famshëm australian ka një urim të veçantë për Luanën - AlpeGossip
”NJË NDËR FEMRAT MË…”/ Këngëtari i famshëm australian ka një urim të veçantë për Luanën

”NJË NDËR FEMRAT MË…”/ Këngëtari i famshëm australian ka një urim të veçantë për Luanën

Në muajin Korrik këngëtarja e njohur Luana Vjollca, publikoi këngën “Yalla Habibi” me këngëtarin me famë botërore, Faydee.

Bashkëpunimi mes tyre rezultoi të ishte shumë i suksesshëm dhe Luana ka raporte miqësore me këngëtarin australian, Faydee.

Sot Luana feston ditëlindjen dhe urime të shumta e kanë shoqëruar gjatë gjithë ditës. Një ndër personat që e ka uruar është Faydee, i cili ka ndarë një foto të tyre në Instastory, së bashku me urimin ” Gëzuar ditëlindjen  për një ndër femrat më punëtore që njoh , Luana Vjollca.” Pra siç duket, këngëtarja i ka lënë përshtypjen e një gruaje vërtetë të dhënë pas punës dhe që punon shumë për të arritur atë që do.