”Njerëzit s’kanë bukë të hanë”/ Pas fjalëve të gazetares reagon Enca: Mu drodh…(FOTO) – AlpeGossip
”Njerëzit s’kanë bukë të hanë”/ Pas fjalëve të gazetares reagon Enca: Mu drodh…(FOTO)

”Njerëzit s’kanë bukë të hanë”/ Pas fjalëve të gazetares reagon Enca: Mu drodh…(FOTO)

Enca ka publikuar sot klipin më të ri, “Rendez Vous” i cili sipas saj i kishte munguar verës dhe të gjithë po flasin për të. Këngëtarja e talentuar shfaqet në super formë dhe shumë seksi duke e bërë edhe më interesant klipin. Enca ka zgjedhur që një pjesë të këngës ta këndojë në frengjisht gjë që është pritur mjaft mirë nga fansat e kjo shihet fare mirë te klikimet. Në një pjesë të klipit Enca shfaqet duke hedhur qumësht në trupin e saj dhe lidhur me këtë, gazetarja e njohur, Fatma e “Thumb”, ka ironizuar komentet e fansave duke i shkruar Encës: “Njerëzit s’kanë bukë të hanë, ti derdh qumështin kot e më kot”.

Enca e ka filluar lojën e Fatmës dhe ia ka kthyer kështu: “Mu drodh dora moj motër”