NOIZY “LË” PAS DAFINA ZEQIRIN/ Së shpejti një tjetër bashkëpunim me… (FOTO) – AlpeGossip
NOIZY “LË” PAS DAFINA ZEQIRIN/ Së shpejti një tjetër bashkëpunim me… (FOTO)

NOIZY “LË” PAS DAFINA ZEQIRIN/ Së shpejti një tjetër bashkëpunim me… (FOTO)

“Parku i lojërave” në bashkëpunim me reperin Ghali, ishte një sukses i padiskutueshëm për Noizy-n.

Prej kohësh tashmë presim bashkëpunimin e shumë pritur me Dafina Zeqirin, por duket se reperi nuk ka të ndalur me hit e njëpasnjëshme, pasi që tani duket se do të vijë një tjetër sukses prej tij dhe kësaj rradhe në bashkëpunim me mikun e tij të ngushtë Lil Koli.

Në një foto të postuar në Instagram, reperi ka pyetur fansat e tij:

“Kom 100 hita, a ta boj Edhe njo?”

Epo nuk ka vend për disuktim, Noizy është një makineri e vërtetë krijimtarie.