NUK DI TË NDALET/ Linda Rei pozon NUDO në shtrat (FOTO) – AlpeGossip
NUK DI TË NDALET/ Linda Rei pozon NUDO në shtrat (FOTO)

NUK DI TË NDALET/ Linda Rei pozon NUDO në shtrat (FOTO)

Linda Rei është trasgjinorja e parë që e pranoi publikisht  ndryshimin fizik duke u kthyer në femër.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe tërheq gjithmonë vëmendje me pozat  provokuese që realizon.

Disa ditë më parë Linda bombardoj instagramin me pozat Topless por  ditën e djeshme ajo ndau me ndjekësit një foto nudo nga krevati.