“NUK E DI ÇFARË LOJE KA FILLUAR”/ Olta për Kristin: Më flet vazhdimisht për manipulim – AlpeGossip
“NUK E DI ÇFARË LOJE KA FILLUAR”/ Olta për Kristin: Më flet vazhdimisht për manipulim

“NUK E DI ÇFARË LOJE KA FILLUAR”/ Olta për Kristin: Më flet vazhdimisht për manipulim

Shtëpia e Big Brother Vip është ndarë në dy grupime, grupi i Oltës dhe ai i Luizit.
Por edhe pse të ndarë, Olta sërish po krijon një lloj ‘përçarje’ brenda grupit.

Sipas saj, Kristi po luan një lojë me të, pasi gjithë kohën flet për manipulime. Përveçse në kuzhinë, Olta e përsëriti mendimin e saj edhe në dhomën e gjumit, ku i pranishëm ishte edhe vetë Krist