Nuk e keni parë mamin e Olta Gixharit…?! Aktorja publikon FOTO me ‘binjaken’ e saj – AlpeGossip
Nuk e keni parë mamin e Olta Gixharit…?! Aktorja publikon FOTO me ‘binjaken’ e saj

Nuk e keni parë mamin e Olta Gixharit…?! Aktorja publikon FOTO me ‘binjaken’ e saj

Aktorja shqiptare kujdeset gjithmonë që pamja e saj të jetë natyrale.

Ajo që nuk ndryshon asnjëherë tek Olta Gixhari janë flokët e saj bionde.

Këtë herë Olta ka ndarë një foto me të ëmën dhe duken si dy pika uji.

Olta nuk zhgënjen asnjëherë. Dhe mjafton të shohësh nënën e saj për të kuptuar nga buron gjithë ajo bukuri.