NUK E NJOHËM/ Antonela bën ndryshimin e papritur në pamje dhe ja si duket tani (FOTO) – AlpeGossip
NUK E NJOHËM/ Antonela bën ndryshimin e papritur në pamje dhe ja si duket tani (FOTO)

NUK E NJOHËM/ Antonela bën ndryshimin e papritur në pamje dhe ja si duket tani (FOTO)

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Antonela Berisha ka bërë një ndryshim të vogël në pamje, por që sërish i ka dhënë një hije tjetër.

Antonela ka prerë balluket dhe këtë e ka treguar me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo duket e lumtur me ndryshimin e bërë dhe ndjekësit e kanë komplimentuar.

Kujtojmë se këto ditë Antonela është komentuar shumë në rrjet, pasi është parë shumë afër dhe pothuajse kudo me Mevlanin.