NUK FSHIHEN MË/ Ardian Bujupi uron partneren bukuroshe për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
NUK FSHIHEN MË/ Ardian Bujupi uron partneren bukuroshe për ditëlindje (FOTO)

NUK FSHIHEN MË/ Ardian Bujupi uron partneren bukuroshe për ditëlindje (FOTO)

Në qershor të këtij viti, këngëtari i njohur Ardian Bujupi bëri publike lidhjen e dashurisë me një vajzë të quajtur Sabrine Khan. Ajo është me origjinë indiane, por e lindur dhe e rritur në Gjermani.

Sabrine feston ditëlindjen dhe në ditën e saj speciale nuk ka munguar një urim nga partneri. Megjithatë ai po tregohet shumë i rezervuar për jetën e tij private dhe i ka kursyer fjalët romantike.

Ardiani ka publikuar një foto pranë saj në Instastory, krahas së cilës ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen!”.