TOLGAHANI XHELOZON FANSAT/ Shihni çfarë aktori bën për kunatën e tij (FOTO) – AlpeGossip
TOLGAHANI XHELOZON FANSAT/ Shihni çfarë aktori bën për kunatën e tij (FOTO)

TOLGAHANI XHELOZON FANSAT/ Shihni çfarë aktori bën për kunatën e tij (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun shqiptar dhe atë turk, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman po jetojnë ditët e tyre më të lumtura në pritje për tu bërë prindër për herë të parë.

Gjatë kësaj kohe Almeda dhe Tolgahani kanë qëndruar aktiv në Instagram duke postuar foto e video.

Ditën e sotme, Tolga ka postuar një foto që me siguri ja ka bërë zili fansave.

Motra e Almedës, Ilda ka hapur një kanal në Youtube ku poston video gatimesh e së fundmi ka bërë petullat e famshme amerikane “Pancakes”. Tolga e ka postuar videon në Instastory dhe shkruan: “Me të vërtet të mrekullueshme”, duke i dhënë mbështetjen e tij kunatës.