“NUK I DUA MË SYTË BLU”/ Dea Mishel shpreh dëshirën e papritur: Do i operoj… – AlpeGossip
“NUK I DUA MË SYTË BLU”/ Dea Mishel shpreh dëshirën e papritur: Do i operoj…

“NUK I DUA MË SYTË BLU”/ Dea Mishel shpreh dëshirën e papritur: Do i operoj…

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel, duket se dëshiron të bëjë një ndryshim të madh në pamjen e saj.

Dea ka postuar në “Instastory” një fotografi ku shfaqet me sy të zinj, jo blu siç i ka në realitet.

“Nuk i dua më sytë blu”/ Dea Mishel shpreh

Mishel shprehet se i dëshiron sytë e zinj dhe pyet fansat nëse është më mirë me sy blu apo të zinj.

Por jo vetëm kaq, pasi më pas ka postuar një video ku shfaqet po me sytë e zinj dhe bashkëngjitur me të shkruan:

“Nuk i dua më sytë blu, do i operoj do i bëj të zinj”.

“Nuk i dua më sytë blu”/ Dea Mishel shpreh

Po ju si mendoni, Dea është më e bukur me sytë blu siç i ka vetë apo të zinj?