NUK NJEH MOSHË/ Poston pozat “hot” me bikini, Ledina Çelo gjithmonë e më në formë – AlpeGossip
NUK NJEH MOSHË/ Poston pozat “hot” me bikini, Ledina Çelo gjithmonë e më në formë

NUK NJEH MOSHË/ Poston pozat “hot” me bikini, Ledina Çelo gjithmonë e më në formë

Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, ndan herë pas here foto me bikini me ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram”. E kështu ka bërë edhe së fundmi.

Ledina i ka lënë 1 milion ndjekësit në “Instagram” të mahnitur me format e saj fizike. Ajo shfaqet në super formë dhe shumë elegante.

E veshur me një fustan rrjetë, këngëtarja ka nxjerrë më në pah linjat e saj elegante dhe siluetën e tonifikuar.

Por jo vetëm kaq, në një ndër imazhet e tjera, Ledina pozon me një palë bikini, që tregon se ajo nuk është vetëm një ikonë e muzikës, por edhe një ikonë e bukurisë dhe formës trupore.