NUK PRITEJ/ Alban Dudushi bën deklaratën e fortë për Fevziun në mes të emisionit: Obobo.. – AlpeGossip
NUK PRITEJ/ Alban Dudushi bën deklaratën e fortë për Fevziun në mes të emisionit: Obobo..

NUK PRITEJ/ Alban Dudushi bën deklaratën e fortë për Fevziun në mes të emisionit: Obobo..

Pak muaj më parë në media qarkulloi lajmi se në sezonin e ri televiziv, moderator i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, do të largohej nga televizioni Klan dhe do të niste emisionin e tij në Top Channel. Siç tha edhe vetë Blendi, atij i kishte ardhur një ofertë nga televizioni në fjalë, mirëpo kishte vendosur që të qëndronte në Klan.
Siç duket lajmin e ardhjes së tij në ‘Top’, moderator Alban Dudushi nuk e ka pritur aspak mirë. I ftuar së fundmi në emisionin “Thumb”, Dudushi ka treguar se është mërzitur shumë kur mori vesh se Fevziu do shkonte në Top Channel.

“Kur po përflitej që Fevziu do vinte andej nga ju: A/ U gëzove se the të paktën është këtej nuk do e kem më konkurrent. B: The obobo erdhi ky këtej tani.”, e pyet Fatma.

“Do të të them që u mërzita shumë. U mërzita dhe prandaj e kemi 1 herë në javë Top Shown”, ka treguar Albani për Fevziun.