NUK PRITI TË MBYLLEJ JAVA/ Dafina Zeqiri me look të ri, por si këtë herë nuk e kishim parë – AlpeGossip
NUK PRITI TË MBYLLEJ JAVA/ Dafina Zeqiri me look të ri, por si këtë herë nuk e kishim parë

NUK PRITI TË MBYLLEJ JAVA/ Dafina Zeqiri me look të ri, por si këtë herë nuk e kishim parë

Nuk priti të mbyllej as java!

Dafina Zeqiri ka ndryshuar sërish look, por këtë herë duket më ndryshe se kurrë më parë!

Këngëtarja shqiptare shfaqet me flokët rozë në disa foto të reja në Instagram dhe me balluke.

Megjithatë ajo vijon t’iu qëndrojë besnike flokëve të shkurtër prej kohësh tashmë!

Nuk e dimë nëse Dafina nuk po gjen modelin e duhur apo thjesht nuk do të identifikohet me një look të njëjtë gjithnjë!

Dafina njihet shpesh për eksperimentet që bën me look-un e saj, prandaj nëse edhe ju keni një mendje, ja tek e keni frymëzimin që ju nevojitet!