HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Bërtet dhe ofendon? Renato Mekolli është një “akrep” tipik (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Bërtet dhe ofendon? Renato Mekolli është një “akrep” tipik (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Bërtet dhe ofendon? Renato Mekolli është një “akrep” tipik (FOTO)

Renato Mekolli njihet si një nga kuzhinierët më të mire në Shqipëri. Ai u komentua gjatë për shkak të të emisionit të tij “Hell’s Kitchen” i cili u shoqërua me shumë debate nga publiku dhe personazhet e njohur. Renato i përket shenjës së akrepit në horoskop prandaj ne duhet ti kuptojm anën e mirë edhe të keqe.

Personat e kësaj shenje nuk e durojnë dot dominimin nga te tjerët dhe duan gjithmonë pavarësinë. Ne pune janë këmbëngulës dhe tejet te përkushtuar për te arritur atë qe duan gjithashtu dhe tepër nevrik dhe emisioni i Renatos na bind për këto fjalë.

 

View this post on Instagram

❤️🔪 🔪🔪🔪🔪 ❤️ @umamitirana

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli) on

Vajza kujdes nëse keni rёnё nё dashuri me njё mashkull tё shenjёs sё Akrepit dhe fjala “pasion” ju frikёson, atёherё vishni atletet dhe vraponi me shpejtёsi. Personat e  akrepit janë të pa kuptushëm dhe të pa kontrollueshëm dhe Renato na befason me postimet misterioze që bën për partneren dhe më pas pendohet duke i fshir menjëherë.

View this post on Instagram

It's Sunday baby 😍 #christmas #home #smile

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli) on

Nëse do ta përshkruanim me tre fjali Renaton si një akrep të denjë do të ishte: Impulsiv, pasionant dhe nevrik.

View this post on Instagram

🙏🙏 #tinos #island #greece #vacation

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli) on

/AlpeNews.al