“NUK TË BËN BURRË MËNYRA SI BËN SEKS, POR…”/ Arjan Konomi në mbrojtje të konkurrentit të “Përputhen” – AlpeGossip
“NUK TË BËN BURRË MËNYRA SI BËN SEKS, POR…”/ Arjan Konomi në mbrojtje të konkurrentit të “Përputhen”

“NUK TË BËN BURRË MËNYRA SI BËN SEKS, POR…”/ Arjan Konomi në mbrojtje të konkurrentit të “Përputhen”

Rrëfimi i Graciano Merkos në “Përputhen” ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Këtë të enjte, ai pranoi publikisht se është biseksual, rrëfim i cili u shoqërua me shumë komente si në studio, ashtu edhe jashtë nga publiku.

graciano merko (2)

Ditën e djeshme, gjatë diskutimit për orientimin seksual, ndërhyri edhe opinionisti Arjan Konomi.

graciano merko (3)

Burrë nuk të bën mënyra se si bën seks, por mënyra se si sillesh në jetë dhe përballesh me situatat”,- tha Arjani.

Megjithatë, Graciano pranoi se ndihej shumë mirë me veten e tij pavarësisht paragjykimeve nga shoqëria.

Ishin dy vajzat, Tea Trifoni dhe Ana Lleshi, ato që shprehën dëshirën për të dalë në takim me Gracianon, dëshirë e cila e mbajti atë sërish pjesë të emisionit.

tea dhe shqipja (5)