Oriola Marashi publikon FOTON e “nxehtë” dhe jep lajmin e keq për të gjitha vajzat – AlpeGossip
Oriola Marashi publikon FOTON e “nxehtë” dhe jep lajmin e keq për të gjitha vajzat

Oriola Marashi publikon FOTON e “nxehtë” dhe jep lajmin e keq për të gjitha vajzat

Oriola Marashi është një ndër vajzat më të kometuara në media. Ajo u bë pjesë e grupit të njohur OTR dhe njihet si një ndër mikeshat më të ngushta të reperit Noizy.

Ndërsa Oriola ëshët mjaft aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto duke i ndarë ato me miqtë. Së fundmi bukuroshja ka pulikuar një tjetër foto ku shfaqet mjaft e nxehtë. Ndërsa, teksa pozon në përshkrimin e fotos Oriola jep një lajm të keq për të gjitha vazjat, siç e quan ajo.

“Fakt: Të gjitha vajzat e brezit tim kur të shkojnë 40 vjeçe kanë probabilitetin më të lartë të kenë herrnie diskale. Kaq”, ka shkruar Oriola.