PA FJALË/ Shtëpia e Kylie Jenner nga brenda është më e bukur dhe e mahnitshme (FOTO) – AlpeGossip
PA FJALË/ Shtëpia e Kylie Jenner nga brenda është më e bukur  dhe e mahnitshme (FOTO)

PA FJALË/ Shtëpia e Kylie Jenner nga brenda është më e bukur dhe e mahnitshme (FOTO)

Jemi mësuar gjithmonë të shohim copëza nga jeta e Kylie Jenner dhe shpeshherë na ka ndodhur që të shijojmë dhe të pëlqejmë fotot e ndryshme që ajo poston.

Por këto foto të shtëpisë së saj që mund t’i shikoni më poshtë, jo vetëm që po i pëlqejmë, por po i adhurojmë!

Madje ndihuni të lirë që të jeni pak xhelozë! Fundja çdokush do donte ta kishte një shtëpi të tillë!

Falë revistës “Architectural Digest” arredimi i shtëpisë së 21-vjeçares doli në pah!

Këtu është një nga dhomat e cila duket joreale, si për barbi.

View this post on Instagram

💗

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

homebody💘

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on