PAK MINUTA PAS PUBLIKIMIT/ Enca bën namin me këngën e re – AlpeGossip
PAK MINUTA PAS PUBLIKIMIT/ Enca bën namin me këngën e re

PAK MINUTA PAS PUBLIKIMIT/ Enca bën namin me këngën e re

Enca ka publikuar pak më parë këngën që fansat po e prisnin me padurim e për të cilën këngëtarja ka gjithë këtë kohë që punon. Kënga mban titullin “Mwah” dhe është shumë ritmike.

Vetëm pak minuta pas publikimit, videoklipi ka arritur mbi 10 mijë shikime në Youtube.

Në videoklip Enca shfaqet si gjithnjë e veshur me stil dhe shumë moderne.

Melodinë dhe tekstin e kësaj kënge e ka bërë Enca dhe videoklipin mund ta ndiqni më poshtë.