PAK PARA DASMËS/ Arbana fotografon botën e saj në një foto – AlpeGossip
PAK PARA DASMËS/ Arbana fotografon botën e saj në një foto

PAK PARA DASMËS/ Arbana fotografon botën e saj në një foto

Arbana dhe Eduarti do të kurorëzojnë mbrëmjen e sotme dashurinë e tyre në martesë. Çifti do të mbajnë një dasmë në Toskanë, në privatësi të plotë dhe i kanë kërkuar të ftuarve të mos publikojnë asnjë foto apo video.

E teksa është duke u marrë me detajet e fundit, Arbana ka publikuar edhe një fotografi shumë të bukur.

“E gjithë bota ime është këtu”, shkruan moderatorja krah një fotoje të djalit, Diellit dhe vajzës, Zoi të përqafuar.

Pak para dasmës, Arbana fotografon botën e saj në një foto