PAMJET E ËMBLA/ Einxhel Shkira e konfirmon, do të bëhet nënë për herë të parë – AlpeGossip
PAMJET E ËMBLA/ Einxhel Shkira e konfirmon, do të bëhet nënë për herë të parë

PAMJET E ËMBLA/ Einxhel Shkira e konfirmon, do të bëhet nënë për herë të parë

Moderatorja Einxhel Shkira do të bëhet nënë për herë të parë.

Ka qenë vetë Einxhel që e ka konfirmuar lajmin, duke ndarë në Instagram një video krah partnerit të saj Dj Dagz, ku duket edhe barku i saj i rrumbullakosur.

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdo enderr ne jete…Kur e do aq shume jeten sa toka te duket si parajse dhe ti po qendron mbi re…Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti buzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhuraten me hyjnore…Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla…”, shkruan Einxhel krahas videos.

VIDEO