PAS DEKLARATAVE TË FLOR MUMAJESIT/ Vjen dhe reagimi i Stresit: Ti erdhe në jetën time, kur jetën nuk e doja – AlpeGossip
PAS DEKLARATAVE TË FLOR MUMAJESIT/ Vjen dhe reagimi i Stresit: Ti erdhe në jetën time, kur jetën nuk e doja

PAS DEKLARATAVE TË FLOR MUMAJESIT/ Vjen dhe reagimi i Stresit: Ti erdhe në jetën time, kur jetën nuk e doja

Artisti i njohur Flori Mumajesi me anë të disa postimeve të tij ka treguar se vendosi që të fshinte këngët e tij nga platforma YouTube, për shkak se mendonte se ndihej i harruar dhe se muzika e tij tashmë nuk dëgjohej më.

Një ndër artistët që e shprehu publikisht vlerësimin e tij për Florin ishte edhe reperi Stresi, i cili ka shkruar në Instastory disa fjalë, duke e konsideruar një person me shumë ndikim në jetën e tij

 

Flori i ka befasuar të gjithë, ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Mbaroj për ty”.