Pas sherreve me shumë yje shqiptare, Linda Rei ka dy fjalë për Soni Malajn. Reagon këngëtarja… (FOTO) – AlpeGossip
Pas sherreve me shumë yje shqiptare, Linda Rei ka dy fjalë për Soni Malajn. Reagon këngëtarja… (FOTO)

Pas sherreve me shumë yje shqiptare, Linda Rei ka dy fjalë për Soni Malajn. Reagon këngëtarja… (FOTO)

Linda Rei u njoh në publikun shqiptar para shumë kohësh dhe ndryshe nga shumë të tjerë, historia e saj habiti të gjithë. Në fillim nuk e përqafuan fort mirë idenë sesi një mashkull të kthehej në femër por sot Linda ka një popullaritet të madh dhe nuk ka shumë persona që janë dashakeqës ndaj saj.
Por pas sherreve të famshme të Lindës, kujtojmë atë me Xhensila Peren, Vera Grabockën apo edhe me personazhe të tjerë, ajo ka edhe personazhe që i pëlqen një ndër ta është edhe Soni Malaj. Në një postim të këngëtares Linda lë një koment dhe Soni ia kthen gjithashtu.
“Sa e bukuuuuur je o zot”, shkruan Linda ndërkohë Malaj e falënderon dhe e veçon nga komentet e tjera ku me shumë mundësi u ka dhënë ose një ‘like’ apo fare.