Pasi e kritikuan për koncertin në Tiranë, reagon e ëma e Rita Orës:” Kjo është….”(FOTO) – AlpeGossip
Pasi e kritikuan për koncertin në Tiranë, reagon e ëma e Rita Orës:” Kjo është….”(FOTO)

Pasi e kritikuan për koncertin në Tiranë, reagon e ëma e Rita Orës:” Kjo është….”(FOTO)

Ardhja e Rita Orës në Tiranë mezi po pritej nga publiku shqiptar dhe ngjitja e saj në skenë u ndoq nga afër nga 250.000 njerëz.

Ajo i surprizoi të gjithë kur u shfaq me flokët e kuqe, ndryshe nga sa ishim mësuar që në fillim të karrierës së saj si bionde.

Ndërsa u shoqërua në Shqipëri nga e motra, nëna e saj Vera Ora reagoi pas performancës së të bijës.

Përmes publikimit të një fotografie në mes të cilës shihet ‘zemra’ e Tiranës ka thënë se koncerti i së dielës ka qenë i mahnitshëm.

Kujtojmë se pas përfundimit të koncertit përveç përkrahjes ajo ka pranuar edhe kritika, një nga Olti Curi i cili e ka quajtur ku*vë dhe tjetri erdhi nga Gjyste Vulaj e cila e akuzoj për vjedhje.