PASI I UROI LUMTURI BORËS DHE DONALDIT/ Beatrix bën deklaratën e rradhës: Unë ose të dua ose… – AlpeGossip
PASI I UROI LUMTURI BORËS DHE DONALDIT/ Beatrix bën deklaratën e rradhës: Unë ose të dua ose…

PASI I UROI LUMTURI BORËS DHE DONALDIT/ Beatrix bën deklaratën e rradhës: Unë ose të dua ose…

“Aaa shumë mirë, më vjen mirë, gëzohem”, tha Triksa, kur u pyet për ribashkimin e Borës dhe Donaldit, deklaratë e cila orët e fundit u bë virale. Kjo deklaratë e këngëtares pason atë të para disa javëve kur ajo u uroi atyre lumturi.

Pasi i uroi lumturi Donaldit dhe Borës, Beatrix bën deklaratën e

Sot në një tjetër status Beatrix shkruan: “Nuk kam energji në mua që të urrej dikë. Unë ose të dua, të uroj më të mirat ose shpresoj që të shërohesh”.

Pasi i uroi lumturi Donaldit dhe Borës, Beatrix bën deklaratën e

Kjo është marrë nga ndjekësit e saj si kunjë ndaj çifti Bora-Donald, të cilit e lidhin me “urimin” që ajo bëri për ta.

Pasi i uroi lumturi Donaldit dhe Borës, Beatrix bën deklaratën e

“Ata nuk e meritojnë vëmendjen tënde”, i shkruan një ndjekës.

Pasi i uroi lumturi Donaldit dhe Borës, Beatrix bën deklaratën e

Pasi i uroi lumturi Donaldit dhe Borës, Beatrix bën deklaratën e