“PËR DASHURINË NDËRROJ IDENTITET”/ Stresi shkon ilegalisht në Kanada për të takuar Keisin (FOTO) – AlpeGossip
“PËR DASHURINË NDËRROJ IDENTITET”/ Stresi shkon ilegalisht në Kanada për të takuar Keisin (FOTO)

“PËR DASHURINË NDËRROJ IDENTITET”/ Stresi shkon ilegalisht në Kanada për të takuar Keisin (FOTO)

Reperi Stresi ishte i ftuar sot në “E diell” në një intervistë ekskluzive ku treogi shumë për jetën e tij private. Gjatë intervistës, Stresi tregoi se për dashurinë ka shkelur edhe ligjin.

“Për dashurinë kam ndryshuar identitet. Se kam thënë kurrë por para 3 vitesh ikëm në Amerikë në koncert dhe u kthem sërish dhe ne reperët i kemi problem vizat. Po kërkoja një vizë për Kanada dhe mu refuzua sepse kisha rekord kriminal. Takova disa njerëz në Mitrovicë, mora identitet francez, patentë, karta franceze dhe i hipa avionit për Kanada”, tregoi Stresi.